Przymierze Krwi

Forum gildii na serwerze WoW: Battlegrounds

Ogłoszenie

Szykują się zmiany...

#1 25-01-2008 16:54

Lithir

Oficer

Zarejestrowany: 22-01-2008

Cokolwiek

Witam,
Z góry sorry za nazwę tematu ale właśnie o to mi chodzi. Wybierzmy się gdzieś jakąś naprawdę silną ekipą, powiedzmy większość klanu pow 40 lvl. Z tego co widzę, to już wielu Krwawych Elfów odwiedza Outland a wielu też zasiliło nasze szeregi. Zróbmy sobie jakiegoś klanowego eventa kiedyś. Trzeba tylko minimum organizacji, pomysł i wszystko się da. Powiedzmy.... trzeci atak na miasto Stormwind ?:D Albo jakiegoś bossa, do którego wszyscy mogą się dostać bez względu na poziom.
pozdro

Offline

 

#2 13-02-2008 13:44

Mhal

Skryba

4539917
Call me!
Zarejestrowany: 08-12-2007
Gildia: Przymierze Krwi
Klasa: Mag
Ścieżka Talentu: Ogień
Profesje: Inżynier, Badacz Minerałów
WWW

Re: Cokolwiek

Stormwind... jestem za


"Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia." - Terry Pratchett.

Offline

 

#3 13-02-2008 15:01

Melannar

Użytkownik

6678964
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 28-12-2007
Gildia: Przymierze Krwi
Klasa: Kapłan
Ścieżka Talentu: Holy
Profesje: Alchemia oraz Zielarstwo
WWW

Re: Cokolwiek

I ja również ! Dziś jutro wszystko jedno :D

Offline

 

#4 13-02-2008 16:02

Alcuin

Sprzymierzeniec

Zarejestrowany: 09-12-2007
Klasa: Łowca
Ścieżka Talentu: Władca Zwierząt
Profesje: Obrabiacz Skór

Re: Cokolwiek

na chwile obecna cienko stoje z czasem.. ale po to wlasnie powolalem dwoch liderow szkol zebyscie cos organizowali gdy ja nie moge.. wyprawy? jestem za.. eventy?? jeszcze bardziej za!.. stagnacja nas zabije.. doslownie.. przerabialem to juz pare razy.. tak wiec stormwind?? zielone swiatlo ale!.. przed atakiem zorganizujcie jakas wojenna klimatyczna narade etc.. osobiscie chcialem sie wybrac do wnetrza czarnej gory [tak wiem powtarzam sie :P] jak rowniez do stratholm [chyba tak sie to zwalo co mel??].. tak wiec dzialajcie i informujcie mnie na biezaco..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-bakugan.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl www.123tza.pun.pl www.oddworld.pun.pl www.rzeczpospolita.pun.pl