Przymierze Krwi

Forum gildii na serwerze WoW: Battlegrounds

Ogłoszenie

Szykują się zmiany...

#1 13-12-2007 10:38

Mhal

Skryba

4539917
Call me!
Zarejestrowany: 08-12-2007
Gildia: Przymierze Krwi
Klasa: Mag
Ścieżka Talentu: Ogień
Profesje: Inżynier, Badacz Minerałów
WWW

Nieobecności

Na horyzoncie pojawia się widmo nadziei że w końcu moje poszukiwania stałej pracy zaowocują, i jeśli tak się stanie niestety nie będę tak często się pojawiał jak do tej pory, ale wiadomo, kwestia priorytetów i chyba nikogo to nie dziwi.

Jeśli natomiast ktoś planuje dłuższą nieobecność proponuje wpisać się poniżej aby reszta nie musiała się martwić i organizować komitetu ratunkowego ;)


"Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia." - Terry Pratchett.

Offline

 

#2 13-12-2007 19:17

Alcuin

Sprzymierzeniec

Zarejestrowany: 09-12-2007
Klasa: Łowca
Ścieżka Talentu: Władca Zwierząt
Profesje: Obrabiacz Skór

Re: Nieobecności

dobrze ze poruszyles ten temat bo mialem zrobic to sam.. tak czy inaczej jak juz zdarzyliscie zauwazyc od paru dni wogole sie nie pojawiam.. otoz mam pewne problemy techniczne i wrocilem na stary sprzet.. nie wiem czy uciagnie wowa.. i szczerze w to watpie.. tak wiec jak narazie mnie nie bedzie.. jak dlugo zobaczymy.. prawdopodobnie po swietach skupie sobie cos nowego i bedzie mozna pomyslec o wznowieniu wypraw etc.. do tego czasu badzcie grzeczne moje elfiki :P

Offline

 

#3 11-01-2008 20:32

Mhal

Skryba

4539917
Call me!
Zarejestrowany: 08-12-2007
Gildia: Przymierze Krwi
Klasa: Mag
Ścieżka Talentu: Ogień
Profesje: Inżynier, Badacz Minerałów
WWW

Re: Nieobecności

przyszly tydzien, pracuje od 6:00 do 14:00 wiec bede sie pojawial po poludniu i wieczorem,
nastepny tydzien, pracuje od 15:00 do 23:00 wiec bede sie pojawial rano i w poludnie

i tak na zmiane... nie liczac dni wolnych (dwa w tygodniu) ktore przypadaja roznie, nie zawsze w weekend, ale pewnie zejda mi one na zalatwianie roznych spraw, wiec nie wliczam tego


"Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia." - Terry Pratchett.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inspire.pun.pl www.magiczne.pun.pl www.cyanek.pun.pl www.k800icentrum.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl