Przymierze Krwi

Forum gildii na serwerze WoW: Battlegrounds

Ogłoszenie

Szykują się zmiany...

#1 09-12-2007 20:12

Mhal

Skryba

4539917
Call me!
Zarejestrowany: 08-12-2007
Gildia: Przymierze Krwi
Klasa: Mag
Ścieżka Talentu: Ogień
Profesje: Inżynier, Badacz Minerałów
WWW

Inżynier Mhal'kee

Do tej pory wyuczyłem się 240-ego poziomu, na tych kartach jest spis rzeczy jakie moge wykonac, mam również specjalizacje inżynierii gnomskiej, a efekty tego do wglądu na tych kartach

Jeśli ktoś jest zainteresowany którymś tworem z listy, zamówienie proszę składać poniżej tego spisu, lub pocztowo (mam słabą pamieć i zgłaszanie osobiście nie zawsze jest skuteczne), w ilościach większych prosiłbym o wysłanie składników ogólnie dostępnych w miastach, lub takich których badacz minerałów pobrać kilofem czy przetopić nie potrafi.

Proszę wziąć pod uwagę które przedmioty wymagaja znajomości inzynierii jak i które czepiają się duszy przy utworzeniu.

Pozdrawiam
Mhal'kee

Poprawki, obie moje profesje wlasnie wyszkolilem do poziomu 300, no i chyba tak to zostanie czas jakis


"Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia." - Terry Pratchett.

Offline

 

#2 25-12-2007 10:41

Mhal

Skryba

4539917
Call me!
Zarejestrowany: 08-12-2007
Gildia: Przymierze Krwi
Klasa: Mag
Ścieżka Talentu: Ogień
Profesje: Inżynier, Badacz Minerałów
WWW

Re: Inżynier Mhal'kee


"Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia." - Terry Pratchett.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.k800icentrum.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.magiczne.pun.pl www.inspire.pun.pl www.cyanek.pun.pl