Przymierze Krwi

Forum gildii na serwerze WoW: Battlegrounds

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Szykują się zmiany...

#1 16-03-2008 11:48

Mhal

Skryba

4539917
Call me!
Zarejestrowany: 08-12-2007
Gildia: Przymierze Krwi
Klasa: Mag
Ścieżka Talentu: Ogień
Profesje: Inżynier, Badacz Minerałów
WWW

RPG - Maly apel.

Witajcie, chcialem wyrazic moje odczucia odnosnie eRPeGa w gildii... jestem troche zawiedziony tym co sie dzieje w gildii jak i w calej hordzie (chociaz po prawdzie Horda to My... wiec to jednoznaczne stwierdzenia)... jedyne na czym sie skupiamy, to byle levelowac w gore, i czasem najazd na wrogie miasto... to wszystko fajnie i swietnie, ale jesli juz skoncza sie levele w koncu? jesli miasta juz nit nie obroni a wladcy padna po raz setny? co dalej...?

ostatnio zrobilem nowa postac, i to az o pomste do nieba wola ze na nowej obcej postaci, w ciagu 3 dni, spotkalo mnie wiecej fabularnych akcji i wypowiedzi niz na postaci glownej w dajmy na to dwa tygodnie (jak nie dluzej),
Nie chodzi mi o to ze nie spotykamy sie w stolicy jedzac, pijac, lulki palac, tylko chocby o to ze kanal gildiowy jest martwy... jedyne slowa jakie mozna odczytac na gildiowym kanale to: bal'a dash, witaj, zegnaj, etc... nie mam pojecia z jakimi elfami gram, z jakimi podrozuje, i czasem tylko Nor komus zrobi happeninga

Mamy wielu mlodych graczy, ktorzy (jesli chcemy sie bawic w RPG) musza miec skad brac przyklad, a nasze postacie sa martwymi zlepkami pikseli, nie maja zycia, maja tylko lvle, profki i sprzet, srednio mi to odpowiada, na taki stan rzeczy nie pomoglo nawet jak zaczalem do swojej postaci wrzucac rozne kaprysy, GM dal mi aure z ktorej odczytac mozna bylo ze podmieniono mnie ze "zla" wersja Mhala, i spotkalem sie z tym, ze aura byla widoczna wiec kiedys minie i nikogo to zbytnio nie zainteresowalo (z tych ktorzy byli w poblizu) wiedzieli (gracze) ze aura kiedys minie wiec nie ma problemu... to troszke chyba nie tak powinno wygladac,

z innej beczki, (spoza gildii) kiedy Turran nieupilnowal pantery i zginelismy Mhal go skrzyczal, i zostalem potem zasypany wypowiedziami "oj juz dobrze no, nic sie nie stalo, nie obrazaj sie, nie denerwuj sie" ... jako gracz akurat bylem wtedy spokojny i rozbawiony, ale postac szanuje swoje zycie i jesli ginie przez kogos (nawet jesli jest potem wskrzeszana) to nie za bardzo jest zadowolona...

najbardziej niepodoba mi sie to ze w sumie, nie wiem jaka mamy gildie... Mhal widzi w roznych elfach, dobrego wojownika i wprawionego kowala... ale nic pozatym, nie wie nic wiecej a troche juz w tej gildii razem jestesmy, moze widziec tez wodza i urodzonego lowce... ale Alcuin ma jakas tam historie ktora jest mi obca, i tak prawie z kazdym... o Mhalu tez prawdopodobnie wiadomo malo bo jakos nie ma "triggera" zeby sobie te postacie przyblizyc


I nie chodzi mi o to zeby was jakos karcic, tylko o rozeznanie sie, czy to tylko mi sie niezbyt podoba ze robimy strasznie malo w kierunku RPG czy nie...

zostawiam do przemyslenia
pozdrawiam


"Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia." - Terry Pratchett.

Offline

 

#2 16-03-2008 12:59

Alcuin

Sprzymierzeniec

Zarejestrowany: 09-12-2007
Klasa: Łowca
Ścieżka Talentu: Władca Zwierząt
Profesje: Obrabiacz Skór

Re: RPG - Maly apel.

prawda jest niestety taka jak mowisz.. sam czasem gram innymi postaciami by uszczkanc choc troche klimatu i wtedy faktycznie sa efekty..

szczerze mowiac jako mistrz gildii zaprzestalem prob rozruszania naszych 'podopiecznych'.. dlaczego?? odpowiedz prosta.. zero reakcji zero zainteresowania.. nie wymieniajac nikogo z nicku wspomniec tylko musze ze niepodobaly mi sie sytuacjie w ktorych to zaczynamy jakis mini event.. dajmy na to rozmowe przy ognisku a ktos sobie idzie afk twierdzac wybaczcie jestem bardzo senny zmroze oko.. tak samo na ostatnim zebraniu gildii mielismy przyklady tego ze niektorzy zwracaja uwage na sam kox zapominajac o rpg..

tak po prawdzie mowiac to z rpg takim z prawdziwego zdarzenia miales doczynienia tylko ty mhalu aczkolwiek jest pare osob ktore po lekkim pobudzeniu zaczynaja sie wczowac.. mam nadzieje ze tak bedzie dalej..

mam tez nadzieje ze na nastepnym zebraniu gildii wszyscy sie rozruszaja i zobaczymy jak powinno sie odgrywac postacie.. nie chce wam niczego narzucac ale dobrze by bylo zebyscie sami wyszli z inicjatywa bo wiadomo ze nikt nie lubi gdy go druga osoba ciagnie za jezor..

co do historii gildii.. mhalu ja pisarzem niestety nie jestem w pelni opieram sie na fedrze.. oboje niestety cienko z czasem stoimy.. po prawdzie karty historii naszej gildii dopiero sie zapisuja.. kazdy z nas wpisuje sie w rozdzial tego jak bedzie wygladala gildii i przede wszystkim jak bedzie wygladal ten server.. narazie jak widac sporo ludzi sie wykruszylo z takich czy innych powodow ale rosnie nam nowe pokolenie wiec mam nadzieje ze damy rade to jakos podtrzymac i rozwinac tak by wszyscy robili duze oczy..

niestety mam tez wrazenie ze malo kto tutaj zaglada a pisze jeszcze mniej.. szkoda bo by sie przydalo..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inspire.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.magiczne.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.k800icentrum.pun.pl